• Першим на Волині майстром спорту зі стрільби з лука став луцький школяр
20:23, 31 січня

Першим на Волині майстром спорту зі стрільби з лука став луцький школяр

Назар Собуцький

Назар Собуцький став першим майстром спорту зі стрільби з лука у Волинській області, виконавши норматив на чемпіонаті України у Львові

Про це у коментарі Суспільному розповів тренер клубу "Луцькі соколи" Олег Дучимінський, передає "Еспресо.Захід".

Школяр із ліцею №10 і вихованець спортшколи № 1 Назар Собуцький став першим майстром спорту зі стрільби з лука у Волинській області, виконавши норматив на чемпіонаті України у Львові. Спортсмен вибив 574 із 570 необхідних очок для складання нормативу.

"Для отримання майстра спорту є багато норм: має бути рівень змагань не нижче третього рівня, тобто чемпіонат України, де є багато учасників і судді національної категорії. Звання майстра спорту можна отримати з 15 років", – розповів тренер.

Команда Волині, від якої виступав Назар Собуцький, Олександр Димарчук і Богдан Кінах, посіла п'яте місце в командному заліку на чемпіонаті України зі стрільби з лука у Львові.

До слова, напередодні стало відомо, що в Італії завершився етап Кубка світу з лижних перегонів серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. Львів’янин Павло Баль виборов 4 медалі.