![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
09:43, 19 лютого
Призерами всеукраїнської юнацької першості стали біатлоністи з Луцька й Володимира
![Біатлоністи з Луцька й Володимира стали призерами всеукраїнської ю... Біатлоністи з Луцька й Володимира стали призерами всеукраїнської юнацької першості](/dist-assets/images/cap.jpg)
Біатлоністи з Луцька й Володимира стали призерами всеукраїнської юнацької першості
Представники Волині з перемог стартували на Всеукраїнських змаганнях серед юнаків та дівчат з біатлону, з нагоди 30-річчя першої олімпійської нагороди незалежної України Валентини Цербе-Несіної.
Першого змагального дня, 17 лютого, у спринтерській гонці на п'єдестал переможців підійнялися одразу двоє волинських біатлоністів. Про це Спорт на Районі розповів очільник Федерації біатлону Луцька Василь Покотилець.
У спринтерській гонці групи середніх юнаків, вихованець КЗ ДЮСШ №4 Луцької міської ради Кирило Кульчицький найкраще зі всіх учасників відпрацював на обох вогневих рубежах і у підсумку впевнено переміг у першій гонці змагань.
Срібним призером спринту став ще один біатлоніст команди Волинь, учень Володимирського спортивного ліцею Волинської обласної ради Назарій Савонік. Він мав на одну хибу більше на вогневих рубежах і у фінішному протоколі програв Кирилу 25.3 секунди.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...