• Головна
  • Фантастика, яку нарешті можна прочитати українською
Новини компаній
08:25, 3 березня

Фантастика, яку нарешті можна прочитати українською

Новини компаній

Фантастична література має багато піджанрів і в цьому її велика перевага. Кожен може обрати книгу на свій смак, незалежно від віку чи особистих уподобань.

Українські видавці активно працюють над перекладом нових авторів, а також видають класичні фантастичні романи, які прихильники цього жанру хочуть бачити у своїй колекції.

Фантастика, яку нарешті можна прочитати українською, фото-1

Фентезі – класики жанру та нові імена

«Батьком» фентезі називають професора-лінгвіста Джона Толкіна. Він зумів створити деталізований світ Середзем’я, який охоплює різні епохи та народи, кожен зі своєю мовою, політичними та культурними особливостями. В один час з професором його друг, Клав Стейплз Льюїс, створив свій світ, об’єднавши сім творів у цикл «Хроніки Нарнії».

Урсула Ле Гуїн – американська письменниця, твори якої надихнули багатьох сучасних авторів. Її циклом «Чарівник Земномор’я» можна насолоджуватися в українському перекладі.

За останні роки отримали популярність фентезійні цикли «Гра престолів» Джорджа Мартіна, «Відьмак» Анджея Сапковського. У жанрі фентезі продовжують перекладати українською таких авторів, як Брендон Сандерсон, Джо Аберкромбі, Лі Бардуго.

Містична та хоррор література

Хороша містична література не тільки жахає, а й викликає захоплення, цікавість, збуджує уяву, підіймає важливі теми. «Короля жахів» Стівена Кінга люблять за те, що він передусім хороший психолог, який виносить на поверхню особливості людської поведінки у найстрашніших ситуаціях.

Класичні представники містичної літератури – Меррі Шеллі зі своїм «Франкенштейном» та Брем Стокер з романом про графа Дракулу пропонують не просто сюжет, від якого холоне кров, а по-справжньому атмосферні та глибокі історії.

Наукова фантастика – книги, які передбачають майбутнє

Наукові технології, космічна галузь та майбутнє людства – теми, над якими працюють автори-фантасти. Неймовірно, проте з плином часу ми все більше помічаємо, як певні речі, описані цими авторами, так чи інакше втілюються у реальність.

Цикл «Хроніки Амбера» американського фантаста Роджера Желязни перекладено у видавництві «Навчальна книга-Богдан», тож можна сміливо починати його колекціонувати.

Значний внесок у цей жанр зробив польський письменник Станіслав Лем. Його творчість відома глибоким філософським підтекстом та несподіваними поворотами сюжету. «Соляріс», «Повернення з зірок», «Едем» - романи, якими вже насолоджуються українські читачі.

Така творчість надихає нас думати про майбутнє, роблять нас більш свідомими щодо технологічного прогресу та його впливу на суспільство.

Шукаєте що почитати у розділі «Фантастика»? Книги, які ми додали у цю підбірку, перекладені нещодавно і точно вам сподобаються:

  • Книги Террі Пратчетта. У автора так багато циклів, що нові читачі не можуть вирішити, з чого почати знайомство з ним. Проте, можна завжди почати з позациклових: «Правда», Рухомі картинки» чи «Піраміди». Багато прихильників має цикл про Смерть, якщо вам хочеться іронії на суспільні чи політичні теми, обирайте цикл про варту.
  • «Гобіт. Графічний роман»
  • «Експансія. І прокинеться Левіафан» Джеймса Корі, перша частина циклу, який отримав премію Гюго. Рекомендуємо прихильникам наукової фантастики.
  • «Путівник по Галактиці для космотуристів» Дугласа Адамса. Смішна та цікава книга, яка увійшла до списку «200 найкращих книг за версією ВВС».

Фантастичні книги завжди викликали та викликатимуть інтерес, адже вони дозволяють уявити речі, яких не існує, а ще поглянути зовсім іншим поглядом на світ, який нас оточує. Діти, підлітки чи дорослі – для кожного читача знайдеться своя книга про фантастику космосу, науки чи магічного світу яку ви можете знайти за посиланням: https://dk-books.com/catalog/3479/ в магазині представлений широкий вибір класичних та сучасних авторів про фантастику.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дім книги
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...