• Головна
  • Нагороди з всеукраїнських змагань привезли волинські спортсмени
23:31, 4 березня

Нагороди з всеукраїнських змагань привезли волинські спортсмени

03 березня 2024 року в м. Ужгород проходив чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків

Волинь була представлена 20-ма спортсменами, яка в командному заліку впевнено посіла перше місце.

Про це повідомляє Волинська обласна школа вищої спортивної майстерності.

В особистому заліку на дистанції 20 км перемогу здобула спортсменка ВОШВСМ Марія Сахарук, якій не вистачило до виконання Олімпійського нормативу 1 хв.16 сек.

Бронзову нагороду здобула Олена Собчук. Серед молоді на цій дистанції впевнену перемогу здобула минулорічна юніорка з Любешівщини спортсменка змінного складу Валерія Шоломіцька. Бронзу в категорії (чоловіки- молоді) здбув Тарас Корецький.

В спортивній ходьбі 2х10 км перемогу здобув Іван Банзерук, бронзу – спортсмен змінного складу Віктор Шумік.

За підсумками змагань семеро спортсменів Волині включені кандидатами на участь в командному чемпіонаті світу зі спортивної ходьби, який буде проходити 20-21 квітня 2024 року в турецькому місті Анталія, серед яких спортсмени ВОШВСМ: а саме – Марія Сахарук, Олена Собчук, Валерія Шоломіцька, Іван Банзерук, Віктор Шумік.

До змагань спортсменів готували Валентина Борисюк, Володииир Яловик та Микола Калитка.

Вітаємо спортсменів, тренерів та всіх причетних з успішним виступом та бажаємо успішно представити область та Україну на чемпіонаті світу та виконати бажані нормативи на Олімпійських іграх.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію