У Луцьку прокуратура стягує із підприємств та організацій заборгованість за теплопостачання, - повідомили у прес-службі прокуратури міста Луцька.

Здійснюючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, прокуратура міста Луцька за результатами проведених у 2013 році перевірок пред’явила до судів 20 позовів про стягнення із підприємств та організацій заборгованості за спожиту теплову енергію на загальну суму 1,1 мільйона гривень. Наразі 16 позовів на суму 719 тисяч гривень судами уже задоволено.

Так, прокуратура обласного центру в інтересах держави та територіальної громади в особі Державного комунального підприємства «Луцьктепло» у липні поточного року до господарського суду області пред’явила позов про стягнення із ТзОВ «Енергосервісна компанія «Луцькі комунальні системи» 202 тисяч гривень заборгованості за спожиту теплову енергію. Позов судом розглянутий та задоволений.

Зауважимо, що ДКП «Луцьктепло» є найбільшим в обласному центрі виробником та надавачем послуг із теплопостачання населенню, бюджетним установам міста та суб’єктам підприємницької діяльності. Постачання природного газу такому виробнику теплової енергії здійснюється за умови його стовідсоткової передоплати. 

Прокуратура обласного центру й надалі особливу увагу приділятиме контролю за своєчасністю вжиття Державним комунальним підприємством «Луцьктепло» заходів до стягнення у примусовому порядку заборгованості за надані послуги із теплопостачання, що є актуальним перед початком проведення опалювального сезону.