• Сім нагород на всеукраїнських змаганнях завоювали волинські боксери
14:39, 15 березня

Сім нагород на всеукраїнських змаганнях завоювали волинські боксери

Волинські боксери завоювали сім нагород на всеукраїнських змаганнях

Боксери з Волині вдало виступили на Чемпіонаті України серед учнів пам'яті захисника України Олександра Марченка.

На першості, яку провели в Білій Церкві на Київщині, волиняни завоювали сім медалей, – повідомляє Федерація боксу Волині.

Чемпіонкою України у вазі 57 кг стала Анастасія Литвинчук.

Срібні медалі і звання віцечемпіонок завоювали Оксана Парфенбк (вагова категорія 36 кг), Уляна Кудіна (48 кг), Неоніла Герасимчук (51 кг).

Зайвий жир зникає за кілька днів. Як пити каву, щоб схуднути

В активі Ярослава Сабадаша (44 кг), Артема Гнатюка (60 кг) і Богдана Білецького (75 кг) бронзові медалі.

Ян Плахтій, Ілля Христин, Олександр Позняков, Михайло Бігун та Олександра Федонюк у своїх вагових категоріях посіли п'яті місця.

Готували спортсменів до змагань тренери: Володимир Павлюк, Набіжан Артіков, Роман Купріянчуку, Юлія Семко й Артур Каменєв.