![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
13:29, 22 квітня
У фінал Чемпіонату України з футболу серед ветеранів 55+ вийшла команда з Луцька
![Команда з Луцька вийшла у фінал Чемпіонату України з футболу серед ... Команда з Луцька вийшла у фінал Чемпіонату України з футболу серед ветеранів 55+](/dist-assets/images/cap.jpg)
Команда з Луцька вийшла у фінал Чемпіонату України з футболу серед ветеранів 55+
У Рожищі відбувся груповий етап Чемпіонату України з футболу серед ветеранів 55+, за підсумками якого до фіналу першості пробилася і команда з Волині.
Усього у шести групових етапах брала участь 21 команда. Про це повідомили на сторінці Асоціації футболу Волині.
Під час туру в Рожищі в першому поєдинку дня зустрічалися «Абориген» (Луцьк) та Збірна Ліги ветеранів Львівщини. Перемогу здобули лучани завдяки єдиному голу Віктора Кульбачинського на 7 хв.
У другому матчі дня «Гудбай» (Луцьк) переміг Збірну Ліги ветеранів Львівщини також з мінімальною перевагою – 1:0. На 6 хв відзначився Валерій Сардаківський.
У заключному матчі дня визначали переможця групового етапу. Розв’язка припала на «луцьке дербі», адже зустрічалися «Абориген» і «Гудбай».
Гравці «Аборигена» відкрили рахунок на 11 хв (гол Ігоря Коцюка). У другому таймі «Гудбай» відновив паритет – на 32 хв забив Петро Харахай. І все ж на 40 хв Віктор Кульбачинський установив остаточний рахунок матчу – 2:1 на користь «Абориген» (Луцьк).
Фінальний етап з шести команд відбудеться в травні у Києві.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...