![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
23:11, 13 травня
Благодійний музичний вечір відбувся у Луцьку
![У Луцьку відбувся благодійний музичний вечір У Луцьку відбувся благодійний музичний вечір](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Луцьку відбувся благодійний музичний вечір
У неділю, 12 травня, в історичній пам’ятці Луцька - Лютеранській кірсі відбувся благодійний музичний вечір «Святий навіки».
Симфонічний оркестр «Soli Deo» та хор «Sanctus» провели великий благодійний концерт у Луцьку. Організатором заходу є музично-творчий комітет Волинського обласного об’єднання церков ЄХБ.
Музичний вечір приурочили до десятої річниці від створення християнського симфонічного оркестру «Soli Deo» й початку його шляху з хором «Sanctus» та іншими колективами.
У супроводі оркестру співав великий об’єднаний хор, учасники якого зібралися з різних куточків Волині та навіть Закарпаття й Черкащини. Організатори зауважили, що якщо нині і відзначати ювілей – то лише з благодійною метою. Тому ціль вечора – зібрати кошти для купівлі автомобіля воїну ЗСУ - бійцю 65 бригади, другого батальйону, взводу забезпечення Сергію Наюку.
На заході був укомплектований автомобіль «Мерседес», який вже відправився виконувати завдання для нашої перемоги. До слова, саме у цьому оркестрі грав надзвичайно талановитий музикант та сміливий воїн Вадим Прокопчук з позивним «Маестро». Він віддав своє життя у лютому нинішнього року за нашу перемогу.
Ведучим заходу був депутат Луцької міської ради Роман Кравчук, а відповідальними за організацію та проведення заходу - керівник хору «Sanctus» церкви «Дім Євангелія» Віктор Борщ та керівник християнського симфонічний оркестру «Soli Deo» Яків Вознюк.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...