Централізоване опалення хочуть відключити мешканцям одного з будинків у Володимирі-Волинському, - про це на своєму офіційному сайті інформує депутат Володимир-Волинської міськради Анатолій Сорока.

Так, мешканці будинку на вулиці Луцькій 176 у Володимирі-Волинському отримали попередження про відключення централізованого опалення.

Стурбовані таким розвитком подій жителі звернулися до міського голови Володимира-Волинського Петра Саганюка з проханням втрутитися у вирішення ситуації.

Питання відключення від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання житлових будинків регулюється Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630 (із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 31.10.2007 № 1268), та Порядком відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання, затвердженим наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 22.11.2005 № 4 (із змінами, внесеними наказом Мінжитлокомунгоспу від 06.11.2007 № 169, який набув чинності з 09.12.2007).

Порядком передбачена можливість відключення від централізованого опалення за рішенням загальних зборів та за згодою всіх власників (уповноважених осіб) приміщень у житловому будинку.

Проте, у вказаному будинку частина власників квартир проти відключення від централізованого опалення, що фактично  визнав й мер Володимира-Волинського.

Незважаючи на нормативні документи центральної влади, міський голова Петро Саганюк посилаючись на рішення сесії міської ради від 11.10.2011 року №11/17  повідомив мешканців про актуальність попередження про відключення будинку від централізованого теплопостачання.