• На Чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій четвертим став лучанин
10:47, 27 травня

Лучанин став четвертим на Чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій

Легкоатлет із Луцька Данило Даниленко у складі збірної України виступає на Чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій.

Змагання відбуваються в Ізмірі 25–26 травня. Першого змагального дня волинянин випробував свої сили у бігові на дистанції 400 метрів. Про це повідомила пресслужба ФЛАУ.

Данило Даниленко завершив змагання в кроці від п’єдесталу. 400 метрів він пробіг за 46.38 с. – четверте місце.

На Чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій також виступлять інші представники Волині – Олена Хамаза, Уляна Степанюк, Ерік Костриця і Євген Гуцол.