• Головна
  • Упаковки під фастфуд для вашого кафе за доступними цінами
Новини компаній
15:00, 11 червня

Упаковки під фастфуд для вашого кафе за доступними цінами

Новини компаній

Заклади, що пропонують смачний фастфуд залишаються надзвичайно популярними. Можливість швидко перехопити шматочок бургеру або замовити суші на виніс дуже приваблива, зважаючи на стрімкий темп життя сучасної людини.

Для успішного продажу фастфуду вибір упаковки залишається надзвичайно важливим для закладів, оскільки формат передбачає, що їжа споживатиметься на ходу або замовлятиметься з доставкою.

Упаковка для фастфуду має бути безпечною, досить міцною і привабливою зовні. Тому переважна більшість виробників і кафе віддає перевагу картонним і паперовим упаковкам.

Фабрика «Поліграфіст» пропонує широкий асортимент коробок, боксів, куточків та інших видів упаковки з екологічного картону або міцного паперу. На внутрішній бік наноситься спеціальне покриття, що зміцнює тару і забезпечує захист від соусу та жиру. Ви можете замовити коробки під фастфуд дрібним або великим оптом за дуже привабливими цінами.

Упаковки під фастфуд для вашого кафе за доступними цінами, фото-1

Великий вибір упаковок від «Поліграфіст»

Ця фабрика пропонує упаковки для фастфуду з нанесенням логотипу або будь-якого зображення чи без них. Виробник пропонує широке різноманіття упаковок:

  • для суші без віконечка чи з віконечком (20х10х5 см, 17х10х6 см, 20х10х5 см, 20х13х6 см, 25х20х5,5 см, 17х10х6 см, 20х10х5 см, 14х9х5 см);
  • для фрі;
  • на бургер кришка-дно (12х12х11 см або 11х11х11 см);
  • на лапшу (350мл, 300мл);
  • чікен-бокс (10 см);
  • карман на бургери;
  • на сендвіч та ін.

Для виробництва використовується щільний екологічний картон, що відповідає європейським стандартам якості. Він підлягає повній переробці.

Переваги використання картонних упаковок для фастфуду

Виробники фастфуду не просто так віддають перевагу коробкам із цього матеріалу. Картон та папір мають суттєві переваги. До найголовніших можна віднести:

1. Високу міцність. Попри візуальний ефект картонні коробки витримують велику вагу і механічні удари, тож чудово демонструють себе під час транспортування.

2. Вони зручні під час зберігання, пакування та споживання їжі.

3. Вони легкі і просто утилізуються.

4. Шар ламінування чудово захищає коробки від вологи, а руки і одяг покупця від жиру.

5. Вони красиві і ефективно виконують рекламну функцію. На картон дуже легко наноситься будь-яке зображення, що виглядає ефектно і приваблює покупця.

6. Ціна картонних боксів невисока, особливо, якщо замовляти їх оптовими партіями.

Власне сучасне обладнання на фабриці дозволяє дуже швидко і якісно виконувати замовлення на виготовлення картонних упаковок. Ви можете надіслати свій дизайн, або замовити створення макету у дизайнерів «Поліграфіст».

Картонні коробки – найкращий варіант для пакування фастфуду, в чому переконалися тисячі закладів харчування. Ви можете замовити якісні бокси недорого і отримати їх у найкоротші терміни. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Фабрика Поліграфіст #упаковки для фастфуду з нанесенням логотипу #макет у дизайнерів Поліграфіст
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...