• Головна
  • Лише ¼ продукції волинських машинобудівників залишається в Україні
15:56, 26 вересня 2013 р.

Лише ¼ продукції волинських машинобудівників залишається в Україні

Підприємства машинобудівної галузі Волині за 8 місяців цього року реалізували продукції на 1,1 мільярда гривень, з яких майже три чверті експортовано за межі України.

Про це повідомили у прес-службі статистики області.

У січні–серпні машинобудівники наростили обсяги виробництва на 3,6% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Зріс випуск верстатів для оброблення деревини, електричних трансформаторів, автобусів, кулькових чи роликових підшипників.

Найбільшими за обсягами виробництва підприємствами галузі є ДП «Автоскладальний завод №1» ПАТ Автомобільна Компанія «Богдан Моторс», ПАТ «СКФ Україна», товариства з обмеженою відповідальністю «Хан–Електробау Україна», «Кромберг енд Шуберт», яким належить понад 80,0% загальнообласних обсягів продукції цього виду діяльності.

На Волині виробляється понад 90,0% електричних трансформаторів, майже 30,0% лічильників для рідин, четверта частина автобусів, виготовлених в державі.

Машинобудування - одна з найбільш сприятливих для інвестування галузей переробної промисловості. Обсяг капітальних інвестицій за перше півріччя цього року становив 37,8 мільйона гривень і збільшився в порівнянні з відповідним періодом торік на 50,5%. Іноземні інвестиції з початку інвестування станом на 1 липня цього року склали 60,6 мільйона доларів США, що становить 30,3% загальної суми вкладень в промисловість області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...