• Головна
  • У Луцьку зникнуть клініки, які вводять людей в оману
11:02, 27 вересня 2013 р.

У Луцьку зникнуть клініки, які вводять людей в оману

Медичні заклади з невідповідними назвами зникнуть із обласного центру. Про це йшлося 26 вересня під час прес-конференції керівництва територіального відділення Антимонопольного комітету України у Волинській області

Голова територіального відділення АМКУ Віктор Гупало розповів, що нині на ринку медичних послуг спостерігається жорстка конкуренція. «Наразі власники стоматологічних кабінетів, інших медичних закладів, консультацій борються за кожного пацієнта», - зауважив він і додав, що для приваблення клієнтів у назвах цих закладів багато підприємців використовує слово «клініка».

 

Отож, власники таких закладів у кількох містах області, зокрема й у Луцьку,  отримали рекомендації щодо зміни вивісок відповідно до чинного законодавства. Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я, клінікою можуть називатися тільки лікувально-профілактичні заклади, лікарні, пологові будинки чи медичні науково-дослідні заклади, підпорядковані лікарням. Як клінічні визначають ті заклади, де не менше 50% займають науково-навчальні структурні підрозділи та лабораторії. 

За словами антимонополістів, слово «клініка» викликає в людей довіру, тож такі вивіски чіпляють просто  заради боротьби за клієнта. «Це - оманлива реклама», - наголосив Віктор Гупало і додав, що майже десять власників «клінік» вже змінили вивіски.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...