• Головна
  • На Волині видобуватимуть сланцевий газ?
17:03, 3 жовтня 2013 р.

На Волині видобуватимуть сланцевий газ?

Представники делегації підприємства «Західгазінвест», яка, до слова, володіє дев’ятьма ліцензіями на розробку родовищ сланцевого газу в Україні, зустрілися з першими особами області, щоб обговорити ймовірність видобування сланцевого газу на Волині.

Про це повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

Як розповів генеральний директор товариства Стефано Санті, під час зустрічі з головою облдержадміністрації Борисом Клімчуком і його заступником Віталієм Карпюком, їх компанія отримала дозвіл на геологічне буріння та вивчення територій України. А зараз вони досліджують ділянку в Іваничівському районі й просили сприяти у лабораторних дослідженнях для вивчення екологічного стану регіону.

«Ми шукаємо можливості забезпечити енергетичну незалежність нашої держави. А прогнозні запаси сланцевого газу в Україні - на четвертому місці у світі», - сказав очільник Волині Борис Клімчук.

Сторони обговорили питання щодо прийняття всіх необхідних процедур та документів для втілення цього проекту. При хорошій організації та належній підготовці роботи з розвідування покладів сланцю можуть розпочатися вже влітку 2014 року. Наразі вони вже тривають в Луганській, Донецькій та Івано-Франківській областях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...