![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
08:04, 21 жовтня 2013 р.
Санаторієм на Волині зацікавився російський бізнес
Санаторій-профілакторій «Журавичі», який належить Колківському лісгоспу і не працює вже понад 10 років, може отримати інвестора.
Про це заявив голова Волинської обласної ради Володимир Войтович під час інтерактивного прес-клубу, пише газета Волинь-нова.
«Цим закладом зацікавився російський бізнес. У Журавичах є лікувальні грязі і мінеральна вода, тому в перспективі туди може прийти інвестор», - заявив Войтович.
Він нагадав: ще у лютому 2010 року обласна рада своїм рішенням дала згоду прийняти в обласну комунальну власність санаторій-профілакторій «Журавичі».
«Треба офіційно звернутися до начальника обласного управління лісового і мисливського господарства Богдана Колісника, щоб поклопотався про передачу закладу територіальній громаді», - заявив Войтович більш як через три роки після цього.
Сільський голова села Журавичі Ківерцівського району Леонід Лукашук розповів: «На превеликий жаль, він не працює з 2000 року. Територія та будівлі охороняються. Він розрахований на 55 пацієнтів. Тут мали роботу 60 наших жителів. Якби відновити роботу цього закладу, то до нас їхали б лікуватися люди з усієї України».
Громадський активіст Олег Кальчик додав: «Я вже 5 років шукаю інвесторів для цього санаторію. Сформована ініціативна група, яка пропонує альтернативний варіант – передати його громадському об’єднанню інвалідів Волині, яке нараховує 80 тисяч людей».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...