
08:12, 19 листопада 2025 р.
Практичний тренінг з домедичної допомоги пройшли у Луцьку студенти ЛНТУ

У Луцьку студенти ЛНТУ пройшли практичний тренінг з домедичної допомоги
Студенти Луцького національного технічного університету взяли участь у практичному тренінгу з надання домедичної допомоги, який організував Луцький міський молодіжний центр. Під час навчання учасники опанували ключові навички реагування у невідкладних ситуаціях та відпрацювали їх на практиці.
Про це повідомив Луцький міський молодіжний центр.
Команда Луцького міського молодіжного центру провела навчання, під час якого учасники змогли не лише ознайомитися з алгоритмами дій у невідкладних ситуаціях, а й відпрацювати їх на практиці.
Під час практичної частини студенти опанували ключові навички:
зупинка масивної кровотечі та робота з турнікетом; накладання тиснучої пов’язки; проведення серцево-легеневої реанімації; тампонування ран; укладання постраждалого у стабільне бокове положення; транспортування потерпілого з використанням м’яких нош і без них.
«Такі заняття формують упевненість у власних діях та підвищують рівень готовності молоді реагувати правильно в критичних ситуаціях, роблячи її більш обізнаною у питаннях збереження життя і здоров’я», – йдеться в повідомленні.
Зустріч відбулася за ініціативи асистентки кафедри фізичної культури, спорту та здоровʼя Надії Боровської.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:05
Вчора
14:45
13 квітня
09:29
13 квітня
22:20
10 квітня
13:18
10 квітня
09:16
10 квітня
Жіноче здоров’я і гормони: що потрібно знати кожній жінці
Новини компаній
15:00
9 квітня