
07:00, 8 грудня 2025 р.
Традиційну акцію «Миколай пам’ятає про всіх» організували у Луцьку

У День Святого Миколая, який є Покровителем нашого міста, Луцька міська рада щороку проводить традиційну акцію “Миколай пам’ятає про всіх”. Адже саме на свята, найбільше хочеться вірити в дива та відчувати тепло. Роль помічників святого Миколая цього дня виконують керівники Луцької міської ради та волонтери управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. За допомогою служб таксі: “Опті таксі”, “Хіт таксі”, Експрес таксі” вони особисто доставляють подарунки дітям з інвалідністю.
Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.
У сім’ї, де виховуються такі діти, сьогодні завітали Луцький міський голова Ігор Поліщук, заступник міського голови Ірина Чебелюк, секретар Луцької міської ради Юрій Безпятко та начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан.
Помічники святого Миколая курсували за різними маршрутами і відвідали 201 дитину. Привітали діток та їхніх батьків і вручили їм гостинці.
Ігор Поліщук побажав дітям та їхнім сім’ям міцного здоров’я, родинного затишку та справедливого переможного миру. Щоб такі ночі, як сьогоднішня, більше ніколи не повторювались.






















Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відкрити компанію в Англії у 2026 році — умови та податки
Новини компаній
09:15
Вчора
11:20
21 січня
10:39
19 січня
Clamp з'єднання в зборі aisi 304 din 11850: досвід практика
Новини компаній
09:55
19 січня