• Головна
  • Обласний центр зайнятості за весь поточний рік влаштував на роботу менше третини безробітних
09:00, 28 жовтня 2013 р.

Обласний центр зайнятості за весь поточний рік влаштував на роботу менше третини безробітних

За даними обласного центру зайнятості впродовж січня–вересня на обліку цієї служби перебувало 30,4 тис. безробітних волинян, з них 2,2 тис. отримали статус безробітного у вересні. На кінець вересня пропозиція робочої сили у 7 разів перевищувала потребу в ній.

За сприяння служби зайнятості з початку року працевлаштовано 8,4 тис. безробітних, або 27,6% їх загальної кількості, в т.ч. у вересні – 1,6 тис. осіб, серед них 63,2% – жінки, 55,1% – молодь у віці до 35 років. Найбільша частка безробітних працевлаштована у Шацькому, Іваничівському та Камінь-Каширському районах – більше третини, значно менша – у Любомльському, Ратнівському та Горохівському – кожен четвертий-п’ятий безробітний.

Кількість зареєстрованих безробітних на 1 жовтня становила 11,3 тис. осіб, або 1,8% населення працездатного віку, з них 6,8 тис. – міські жителі, решта – мешканці сільської місцевості. Середньооблікова кількість безробітних, які отримували допомогу із Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, за січень–вересень склала 10,5 тис. осіб. Середньомісячний розмір виплаченої допомоги становив 938 грн. кожному безробітному, що дорівнює 81,8% законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати (1147 грн.).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...