
08:05, 25 березня
Чемпіонат області з боулінгу серед осіб з порушеннями слуху відбувся у Луцьку
У місті Луцьку відбувся чемпіонат області з боулінгу серед осіб з порушеннями слуху.
Про змагання, які провели 21 березня, інформує Волинський «Інваспорт».
«Традиційно, учасники демонстрували точність, технічну майстерність та вміння розраховувати траєкторію на території розважального центру «Промінь» - у George's Club», –
Результати чемпіонату: Чоловіки: 1 місце – Олег Шкрунь 2 місце – Андрій Романюк 3 місце – Ігор Ящук Жінки: 1 місце – Галина Солодуха 2 місце – Іванна Мар’яш 3 місце – Дарина Мар’яш
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
07:23
22 червня
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня