
10:59, 6 травня
Дворазовою чемпіонкою Європи з бодібілдингу серед майстрів стала лучанка Наталія Сачко

На чемпіонаті Європи з бодібілдингу та фітнесу 2026 у іспанській Санта-Сусанні спортсменки Луцької міської територіальної громади здобули міжнародні нагороди.
Про це інформує Департамент молоді та спорту Луцької міської ради.
Наталія Сачко виборола два золоті титули – перемогла у своїй категорії серед майстрів та здобула перемогу у дивізіоні SEMIPRO, ставши дворазовою чемпіонкою Європи. Ліна Єрмак посіла п'яте місце серед юніорок та п'яте місце у категорії до 164 см.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:58
5 червня
08:56
5 червня
20:53
3 червня
22:40
1 червня