
13:03, 11 травня
Державні нагороди отримали п’ять матерів із волинської громади

П’ять матерів із волинської громади отримали державні нагороди
У Голобській громаді привітали жінок та відзначили їхню материнську працю. Під час урочистостей п’ятьом матерям присвоїли звання «Мати-героїня» та вручили державні нагороди.
Під час святкового концерту приуроченому Дню матері, що відбувся у будинку мистецтв, п’ятьом місцевим жителькам вручили нагрудні знаки та посвідчення «Мати-героїня», інформують у громаді.
«Мама – це перша людина, яка навчила нас, як звучить любов. Вона – наш дім і тил. Бажаємо кожній міцного здоров'я, душевного спокою, невичерпної енергії та Божої опіки!» – йдеться у дописі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
07:23
22 червня
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня