
08:29, 15 травня
Посвідчення майстрів спорту отримали гімнастки з Луцька
Посвідчення майстрів спорту отримали вихованці відділення гімнастики художньої ДЮСШ № 3 Луцька Анна Матвєєва та Валерія Калиш.
Про це інформує Департамент молоді та спорту Луцької міської ради.
Привітали спортсменок із цим значним досягненням директор департаменту молоді та спорту Луцької міської ради Володимир Захожий, тренери Наталія Данелюк та Ірина Котович та директор КЗ «ДЮСШ №3 ЛМР» Геннадій Боровський.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:58
5 червня
08:56
5 червня
20:53
3 червня
22:40
1 червня