
09:38, 1 червня
6 ялинок зрізали у Луцьку біля спорткомплексу ВНУ

Фото: misto.media
Біля спорткомплексу ВНУ на просп. Грушевського, 2-Б, з боку стадіону «Авангард», зрізали шість ялинок. У виші кажуть, що через дерева протікав дах і в залах з’явилася цвіль.
Про це пише misto.media.
«Дерева росли близько до спорткомплексу. Через них затікала вода на дах, вона потрапляла в приміщення, а в спортивному залі з’являлася цвіль. Відповідно, ми звернулись до міської ради, отримали дозвіл і зрізали дерева», – пояснює проректор Волинського національного університету ім. Лесі Українки Олег Дикий.
Дозвіл на видалення дерев університет отримав ще торік у листопаді. Проте роботи виконали приблизно тиждень тому.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:15
12 червня
07:17
12 червня
22:47
10 червня
13:46
10 червня