Голова ОДА Борис Клімчук зазначив, що волинські дорожники створюють незручності місцевому населенню, здійснюючи ремонтні роботи. Натомість мали б пояснити людям, що вони роблять добру справу. Про це йшлося під час оперативної наради в облдержадміністрації, - інформує інтернет-видання «Під прицілом».     

Голова Волинської ОДА Борис Клімчук повідомив, що згідно з дорученням Президента України в наступному році планують ремонт автомобільних доріг державного значення. Зокрема:  Устилуг-Луцьк-Рівне, Луцьк-Ківерці-Маневичі-Дольськ, Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград-Жовква на території Волинської області. Також в планах будівництво мосту через річку Прип’ять у селі Щитинь Любешівського району.  

Губернатор також звернувся до керівництва управління водних ресурсів та головного дорожника Анатолія Посполітака: «Там треба до людей поїхати в Щетинь, в інші села  і пояснити їм, що ви ще два тижні будуть бетон возити тому дорога буде розбита. Чого це я маю робити звідси. Ви  що виїжджаєте там п’єте могорич і вертаєтесь назад? Дорогу розбомбили? Розбомбили. Автобуси не ходять? Не ходять. Створили людям незручності. Маєте бути там і вибачатися і пояснювати».

Також голова ОДА зазначив, що дорожники роблять добру справу, але людям пояснити не можуть.

«Ви великі начальники і на людей дивитеся з вікна «Тойоти» або «Мерседеса», часом треба вилазити звідти. Сідайте, погано оцінка – «2»,- підсумував Борис Клімчук.