• Головна
  • Відбудеться перший Міжнародний молодіжний форум у Луцьку
молодь
16:17, 14 листопада 2013 р.

Відбудеться перший Міжнародний молодіжний форум у Луцьку

молодь

31 листопада та 1 грудня в Україні у місті Луцьку проходитиме Міжнародний молодіжний форум. Організатори форуму ставлять за мету створити необхідні умови для обміну досвідом та налагодження співпраці між представниками молодіжних організації різних країн світу.

Протягом двох днів у рамках форуму відбуватимуться презентації, дискусії, творчі вечори та екскурсія стародавнім Луцьком.

Серед запрошених гостей форуму голова всеукраїнської студентської ради Олександр Тур та один з бургомістрів Варшави – Мілош Горецькі.

В якості учасників форуму до Луцька прибудуть представники молодіжних організацій з: Польщі, Білорусії, Грузії, Туреччини, Молдови, Азербайджану  та інших. Вони проведуть два дні у Луцьку, впродовж яких ділитимуться власним досвідом з колегами з інших країн та ознайомляться з містом. Організатори забезпечують закордонних учасників форуму харчуванням та проживанням.

Офіційне відкриття форуму відбудеться 30 листопада о 12:00 у Палаці учнівської молоді (2-й поверх, центральний вхід). Основна частина – а це презентація учасників – триватиме протягом чотирьох годин з обідньою перервою.

Крім того, у перший день форуму проводитимуться розважальні та культурні заходи у різних локаціях.  Учасники матимуть можливість відвідати картинну виставку, кінопоказ, арт-вечірку, які відбуватимуться в межах форуму.

Другий день форуму передбачає екскурсію містом для іноземних учасників, круглі столи на задані теми, фотосушку, конкурс на кращу відео презентацію та ін. У конкурсній програмі визначатимуть переможців у наступних номінаціях: “Краща презентація ГО”, “Краща відеоробота ГО”, “Краща афіша заходу” та ін. Переможці отримають подарунки, або грошові винагороди.

20-[Converted]

20-[Converted]

Сюрпризом форуму стане акція «Капсула часу». Завдяки їй організатори спробують налагодити контакт з майбутнім молодим покоління, розповісти про наші сьогодненні уявлення про світ та залишити пам’ять про Міжнародний молодіжний форум у Луцьку.

Захід відбудеться під патронатом заступника голови волинської обласної ради – Вітра Валентина Степановича. Партнерами форуму є: фонд Василя Токарського, сімейне кафе «Дядя Pizza» та «Йоданка Павлівська».

Форум у Луцьку обіцяє стати таким собі з’їздом молодіжних монархів ХХІ століття, як і у далекому 1429 році, коли у місті Луцьку відбувся з’їзд європейських монархів.

Організатором Міжнародного молодіжного форуму є СГО “Молодіжна Платформа”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...