У Володимирі-Волинському наразі функціонує лише декілька громадських вбиралень, а решта – приватизовані або ж закинуті, - пише «Місто вечірнє».

Наразі у Володимирі-Волинському громадські вбиральні функціонують лише на автостанції, на вокзалі, у Слов’янському парку, на госпрозрахунковому ринку та ринку УСВ. За необхідності, без перешкод можна скористатися  туалетом у приміщенні поліклініки. 

В управлінні ЖКГ Володимир-Волинському міськвиконкому розводять руками і кажуть, що це питання давно не в їхній компетенції, бо в місті немає жодного громадського туалету, який би знаходився у комунальній власності. Все приватизовано, тож вони навіть не мають даних, скільки у місті вбиралень.

У відділі  майнових та земельних ресурсів начальник Лариса Процька пояснила ситуацію із громадським туалетом, що знаходиться у центрі, біля КМЦ, і вже декілька років стоїть зачинений:

«Цю вбиральню минулого року придбала з аукціону підприємець Оксана Стасюк за умови збереження цільового призначення об’єкта». За її словами, планується реконструкція цього туалету і будівництво офісного центру. Проте процес гальмує виготовлення відповідної документації, яке потребує надто багато часу і триває досі.

Своєю чергою, головний лікар санепідемстанції Валерій Онищук вважає, що у нинішніх умовах ініціатива будівництва громадських вбиралень мала б належати підприємцям, але охочих немає, бо це вимагає немалих капіталовкладень, а великого зиску не принесе.

Зауважимо, що Володимир-Волинський – не єдине місто в області, в якому існує проблема з громадськими туалетами. Ось уже останніх декілька років відсутні громадські вбиральні і в центральній частині Ковеля. А на Театральному майдані Луцька в туалеті взагалі можна знімати фільм жахів.