• Головна
  • Волиняни й досі пишуть листи і шлють телеграми
15:02, 18 листопада 2013 р.

Волиняни й досі пишуть листи і шлють телеграми

В області відбулись позитивні зміни в розвитку сучасних послуг зв’язку, серед яких найбільшим попитом користується мобільний, що становить близько 60% загального обсягу послуг зв’язку. З початку року кількість його абонентів збільшилась на 89,2 тис. і на початок жовтня нараховувала 1,4 млн. одиниць, повідомляє управління статистики Волині.

Все більшого поширення набуває і комп’ютерний зв`язок, який дає можливість отримати оперативну інформацію при підключенні до всесвітньої інформаційної системи. За 9 місяців кількість користувачів мережі Internet зросла на 4,1 тис. і становила 63,8 тис. абонентів.

Не втрачає значення і стаціонарний телефонний зв`язок, який займає майже п’яту частину загального обсягу послуг зв’язку. На початок жовтня телефонна мережа області налічувала 178,0 тис. основних телефонів, з них 151,6 тис. – у населення, тобто майже кожна друга сім’я користується таким телефоном. Незважаючи на те, що з початку року кількість основних телефонів зменшилась на 5,1 тис одиниць (домашніх – на 4,7 тис.), попит на стаціонарний телефонний зв`язок задовольняється не повністю, про що свідчить діюча черга на установку телефону.

Необхідним в житті волинян залишається і поштовий та телеграфний зв’язок, який складає десяту частину послуг зв’язку.

Загальний обсяг телекомунікаційних, поштових та кур’єрських послуг за січень–вересень склав 438,3 млн. гривень (більше, ніж п’ята частина в загальному обсязі реалізованих послуг в області).

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...