• Головна
  • На модернізацію «Луцькводоканалу» Євросоюз дасть 2 мільйони євро
17:08, 18 листопада 2013 р.

На модернізацію «Луцькводоканалу» Євросоюз дасть 2 мільйони євро

На початку листопада офіційна делегація КП «Луцькводоканал» відвідала підприємство польську компанію «Holdikom», - повідомили у прес-службі КП «Луцькводоканал».

Під час зустрічі на підприємстві «Wodkan» делегація відвідала станцію знезалізнення води, лабораторію, каналізаційні насосні станції та очисні споруди. Ці об’єкти пройшли повну реконструкцію і мають сучасне технологічне обладнання.

Також вирішили готувати проект модернізації КП «Луцькводоканал» за кошти гранту Євросоюзу на суму 2 мільйони євро. Умовою цього проекту є обов’язкова участь міської влади шляхом виділення фінансування 10% від вартості проекту.  Проект буде містити екологічну складову і передбачатиме зменшення рівня викидів в навколишнє природне середовище. Експертом даного проекту виступить польська компанія «Holdikom».

На думку заступника директора з економіки та фінансів Юрія Корецького, для повної модернізації Луцького водоканалу необхідні колосальні інвестиції, і тому використання грантових коштів Євросоюзу – це лише перший крок на шляху поступової реконструкції системи водопостачання і водовідведення міста Луцька. Реалізація інвестиційних програм дозволить підприємству значно знизити енергозатрати, покращити якість води і встановити контроль за викидами в навколишнє природне середовище. А отже – стати сучасним і конкурентоспроможним.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...