
13:03, 19 листопада 2013 р.
Чим дихають жителі Волині
За 9 місяців від стаціонарних джерел в атмосферу потрапило 5 тисяч тонн забруднюючих речовин, що на 2,2% більше, порівняно з відповідним періодом минулого року.
Відповідним чином збільшилася щільність викидів і становила 250 кілограмів на метр квадратний території. На кожного мешканця області в середньому припало по 5 кілограмів шкідливих речовин, що дещо більше відповідного періоду торік.
Про це повідомили у Головному управлінні статистики в області.
Більше половини всіх викидів, це викиди метану та оксиду азоту, які належать до парникових газів. Крім цього, в атмосферу потрапило понад 355 тисяч тонн діоксиду вуглецю, який також впливає на зміну клімату.
Понад 46% викидів припадає на Волинське лінійне виробниче управління магістральних газопроводів, більше 21% – на підприємства Луцька та Локачинського району.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Зміни у сфері прав споживачів, екологія і транспорт: як Україна наближається до стандартів ЄС у повсякденні
Партнерський матеріал
11:00
11:39
28 листопада
07:38
28 листопада
22:13
26 листопада
15:12
26 листопада
09:10
26 листопада
ЄС фінансує — українські бізнеси реалізують: де підприємцям шукати можливості від європейських партнерів
Партнерський матеріал
09:00
25 листопада