• Головна
  • Селище на Волині вже півроку без води
16:00, 25 листопада 2013 р.

Селище на Волині вже півроку без води

Без води та здорового сну вже півроку живуть люди у селі Мар'янівка, що на Горохівщині. Води удень тут з вогнем не відшукаєш. У кранах з’являється вона лише після півночі. А тому замість того, щоб спати, селянам доводиться чекати води біля кранів, - повідомляє ТРК «Аверс».

Жителька селища Мар’янівка Наталія Ткачук розповіла: «Ми вночі стіраємо, вночі купаємося. В мене дитина ходить в 11 клас. Я мушу його в 3 часа ночі будити, щоб він покупався, бо інакшого виходу нема».

Ще одна місцева мешканка Лариса Іщук додала: «Там внизу в селищі самому є, ми на підвищенні і до нас не доходить вода. В 12 годин появляється, піввосьмої вже її нема, і то так вже пів року… Стаєш вночі набираєш 5 чи 6 відер води. Вся хата заставлена відрами і так кожен день».

Подібну картину можна побачити чи не у кожній оселі в Марянівці. Наповнити відра водою люди можуть лише вночі, бо саме тоді вона з’являється у кранах. Чатують біля кранів чи не щоночі. А інколи буває, що й дарма.

Надія Зубанюк зауважила: «Я на таблєтках, я лікуюся, я по ночах чатую води. Я теї ночі цілу ніч не спала, я купляю ліки від нервів».

Місцеві жителі скаржаться, що такі проблеми з водою мають дуже давно. Наталія Ткачук: «Скважена була внизу. В нас потім якась інфекція там була. Дуже багато людей попало в лікарню».

Потому, сільська рада збудувала нову башту та придбали новий насос, однак, він прослугував лише два роки.

Начальник житлово-комунального господарства Володимир Сидорук розповів, що насос ніби-то купували новий, проте його тодішньої вартості не пригадує, натомість добре орієнтується в тому скільки він вартує зараз: «Я цікавився, вартість такого насоса зараз складає 22 тисячі 300 гривень, і то під замовлення з Італії».
З приводу проблеми люди зверталися до Горохівської райдержадміністрації та все марно: «Голова сільської ради ховається від нас, не хоче спілкуватися з людьми», - зауважила Надія Зубанюк.

Ще одна мешканка селища Наталія Ткачук розповіла: «Перестрівала, кажу, -  Михайлович, в нас нема води. Він каже, - не видумуйте… Вони потім прийшли до нас. Включили більший напор, прикрутили... В нас цівочка тече».

Володимир Сидорук переконує, що проблему вже вирішують: «В даний момент на сесії селищної ради були виділено кошти на закупку нового насоса. Ми зв’язалися з заводом виготовлювачем, вони прислали документи. Документи в казначействі. Тільки перерахують кошти на завод виготовлювач - прийде насос… В даний момент було перераховано 12 тисяч».

А поки гроші ще не дійшли, селяни, й надалі змушені чекати. Отож і виходить, що до цивілізації Марянівцям - дуже далеко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...