![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
11:02, 2 грудня 2013 р.
У Луцьку хочуть здати партквитки більше сотні членів Партії регіонів
Голова Луцької міської первинної (№ 21) організації Партії регіонів Олег Хітров заявив, що має намір зранку понеділка, 2 грудня, здати партійний квиток. З його слів, разом з ним з Партії регіонів вийде більше сотні членів його «первинки».
«Я маю намір покинути ряди Партії регіонів на знак незгоди і обурення. Я різко засуджую дії вищого керівництва держави, яке допустило силове протистояння під час мирної демонстрації в столиці України. Події у Києві підштовхнули мене до такого рішення – вийти з партії».
Вже у понеділок зранку партійці мають намір прийти до офісу Луцької міської організації Партії регіонів і написати заяву про вихід з партії.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...