• Головна
  • У Луцьку не вдалось вирішити питання своєчасності виплати заробітної плати
14:01, 10 грудня 2013 р.

У Луцьку не вдалось вирішити питання своєчасності виплати заробітної плати

У Луцьку зарплатні борги з початку року зменшились на 1300,2 тисячі гривень. Станом на 1 листопада вони становили 2835,1 тисячі гривень. Про це йшлося 10 грудня під час оперативної наради у стінах мерії.

Про стан виплати заробітної плати та рівень оплати праці на економічно активних підприємствах міста доповіла начальник управління економіки Луцької міської ради Любов Івевакова.

«Незважаючи на позитивну динаміку, протягом цього року не вдалось повністю вирішити питання своєчасності виплати заробітної плати найманим працівникам підприємств, установ та організацій міста», - зауважила вона.

Сума заборгованості з виплати заробітної плати зменшилась до початку року на 1300,2 тисячі гривень. Станом на 1 листопада вона становила 2835,1 тисячі гривень. Порівняно з відповідним періодом минулого року сума зарплатного боргу зменшилась на третину. В загальнообласній сумі борги підприємств міста становлять 95,8 відсотків.

За підприємствами, що призупинили діяльність, рахується 7 відсотків загального боргу міста, або 198,6 тисячі гривень. Протягом року сума заборгованості таких підприємств зменшилась на 690,3 тисячі гривень.

Станом на 1 листопада у переліку боржників перебувають приватне підприємство «Комфортбуд-плюс» (178,8 тисячі гривень) та товариство з обмеженою відповідальністю «Світлофор» (19,8 тисячі гривень).

Більше 55 відсотків міського боргу або 1603,7 тисячі гривень належить підприємствам щодо яких здійснюються процедури відновлення платоспроможності боржника, або визнання його банкрутом. Порівняно з початком року заборгованість підприємств-банкрутів збільшилась на 597,3 тисячі гривень через порушення справи про банкрутство у липні цього року стосовно товариств «Каскад-продакшн» (382 тисячі гривень) та «Каскад-транспорт» (263,4 тисячі гривень), які перебували в колі економічно активних підприємств.

Решта суми заборгованості, або 1032,8 тисячі гривень, належить економічно активному сектору.

На 1 січня не виплаченими залишалися 2240 тисяч гривень заробітної плати. У переліку боржників протягом року перебувало 8 суб’єктів господарської діяльності. Станом на 1 листопада у категорії боржників залишились Луцьке підприємство електротранспорту (317 тисяч гривень) та комунальне підприємство «Автогосподарство Волинської обласної ради» (69,8 тисячі гривень).

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...