• Головна
  • Волинські журналісти вийшли на підтримку Тетяни Чорновол
15:23, 26 грудня 2013 р.

Волинські журналісти вийшли на підтримку Тетяни Чорновол

Представники ЗМІ та активісти Луцького майдану зібрались біля обласного управління МВС аби висловити своє невдоволення, щодо непоодиноких випадків переслідувань та розправ над журналістами та активістами Євромайдану.

Нагадаємо, позавчора було жорстоко побито журналістку Тетяну Чорновол.

Медійники та інші небайдужі влаштували під стінами  управління МВС України у Волинській області мовчазний протест. Втім, багатослівними були фотокартки побитої журналістки та плакати з написами: «Журналісти не м’ясо!», «Побили їх – побили й нас!», «Захарченко - не міністр, Терещук – не генерал!», «Побийте і мене – я теж говорю і пишу правду!», «Кривавого міністра – ГЕТЬ!».

Громадська активістка Марія Доманська зачитала текст звернення до керівництва волинської міліції. У ньому викладені наступні вимоги до працівників правоохоронних органів:

- Зупини політичні переслідування й звинувачення активістів Євромайдану, як України, так і Луцька зокрема, шляхом не відкриття майбутніх і закриття нинішніх безпідставних кримінальних справ.
- Не перешкоджати активістам Євромайдану висловлювати свою громадянську позицію, гарантовану ст. 34 Конституції України: «Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань».
- Притягнення до відповідальності усіх працівників правоохоронних органів України і Волині зокрема, причетних до неправомірних дій або бездіяльності щодо ситуацій побиття, не забезпечення захисту активістів Євромайдану та журналістів України.

– Відставки Міністра МВС Віталія Захарченка.

По тому присутні підписались під зверненням і його передали правоохоронцям.

протест ж2

протест ж2

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...