У кореспонденції «Пікетувальники вимагали справедливості» ми розповідали, як колеги, жителі Любомля та району виступили на захист завідувача реанімаційного відділення районної лікарні Олександра Згоранця - пише Волинь-Нова.

Нагадаємо, його було безпідставно звільнено з посади наказом по територіально–медичному об’єднанню Любомльського і Шацького районів 9 грудня 2013 року. Листи на захист опального лікаря надходили і до «Волині–нової». Для з’ясування всіх обставин інциденту управління охорони здоров’я облдержадміністрації до Любомля відрядило свою комісію. Після її перевірки наказом по ТМО Олександра Згоранця поновлено на попередній посаді. У листі до засобів масової інформації Олександр Георгійович із цього приводу пише: «Від щирого серця хочу подякувати жителям Любомля, району, землякам із селища Головне, депутатам райради, працівникам лікарні, очолюваного мною відділення, рідним за підтримку в непростій ситуації, в якій я опинився. Це дало мені ще більше натхнення для удосконалення своїх знань та вміння у професійній діяльності…»

Чи не найбільшу активність і принциповість, захищаючи трудові права лікаря, продемонстрував депутат обласної ради Володимир Латковський. Він першим наполіг, щоб ця історія набула публічності, а питання про незаконне звільнення було доведено до відома депутатів районної ради і стало темою ЗМІ області. Не стояли осторонь і підприємці, котрі надають благодійну допомогу ТМО. Воістину, справедливість є, за неї треба боротися.