Пильно дивитись під ноги не втомлюються лучани. Чи не на кожній вулиці обласного центру Волині є тротуар, де можна не лише порвати взуття, а й побити ніс. І якщо дороги де-не-де все-таки ще ремонтують, то про пішохідні доріжки, схоже, зовсім забули.

Повідомляє ТРК «Аверс».

Брудне взуття, зіпсовані підбори, постійні травми - і це ще не весь перелік незручностей, з якими зустрічаються лучани на вулицях нашого міста. Ось таку картину можна побачити майже на кожній вулиці Луцька: глибокі вибоїни, величезні калюжі, розкидане каміння та шматки асфальту. Тріщини від коріння дерев, ями - це все, чи не на усіх тротуарах.

Лучани скаржаться, якщо у день ще можна оминути ці перешкоди, то вночі часто стають заручниками ситуації. Чи не кожен із опитаних в кращому випадку неодноразово спіткнувся йдучи тротуаром, в гіршому - отримав вивих.  

Гості міста дивуються такому бездоріжжю. І сміючись порівнюють міські дороги з сільськими: «Тут і мови не ведеться, безодня … В мене в селі на хуторі краща дорога як в Луцьку», - зауважив Володимир.
Світлана: «Зараз в селах ліпша дорога як в Луцьку тротуари».

Лучани кажуть, що у місті є і гарно викладені тротуари, зазвичай вони поблизу установ та організацій.

Вже кілька років як зробили дорогу по вулиці Конякіна, а тротуар і досі не довели до ладу. Новоутворені ями комунальники лише встигають засипати. Лучани обурені, взуття псується від багнюки, яку йдучи, їм доводиться «місити» щодня.

Щодо цього, міські чиновники відповідають, що коштів на ремонт тротуарів не вистачає. Проте зараз, коли бюджет міста ще не прийнятий, в міськраді все ж планують ремонт тротуарів цілого ряду вулиць, однак, знову ж таки за умови достатнього фінансування, розповів директор департаменту ЖКГ Іван Кубіцький. Не знайшовши часу на спілкування із знімальною групою, чиновник коментує ситцацію телефоном.

Директор департаменту ЖКГ  Іван Кубіцький: «Вулиці: Дружба народів, Даньшина, Загородня, проспекти Перемоги, Конякіна, Наливайка, Відродження і проспект Молоді - у нас вони в плані є, але покищо тільки в плані, говорити остаточно будемо після того як отримаємо контрольні суми».

А травмованим на тротуарах, головний комунальник міста порекомендував звертатись до суду.