• Головна
  • В луцьких школах рекламуватимуть військову службу
09:07, 15 січня 2014 р.

В луцьких школах рекламуватимуть військову службу

Пропагування військової підготовки буде проводитися для луцьких учнів.

Про це повідомили на офіційному сайті Луцької міської ради.

Відповідно до законів України «Про військовий обов’язок і військову службу»,  «Про місцеве самоврядування в Україні», указів Президента України від 17 квітня 2002 № 348/2002 «Про Державну програму переходу Збройних Сил України до комплектування військовослужбовцями, які проходять військову службу за контрактом», від 10 грудня 2008 № 1153/2008 «Про Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних силах України», від 29 жовтня 2012 № 618/2012 «Про Положення про проходження громадянами України служби у військовому резерві Збройних Сил України», наказу Міністра оборони України від 10 квітня 2009  № 170, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 травня 2009   № 438/16454, розпорядження голови Волинської обласної державної адміністрації від 27 грудня 2013  № 544 «Про комплектування Збройних сил України військовослужбовцями, які проходять військову службу за контрактом та службу у військовому резерві, у 2014 році, з метою забезпечення виконання визначених Президентом України – Верховним Головнокомандувачем Збройних сил України та Міністром оборони України завдань з переходу Збройних сил України до комплектування військовослужбовцями військової служби за контрактом:

1. Відділу оборонно-мобілізаційної і режимно-секретної роботи (Бенесько Н.Г.) в межах наданих повноважень забезпечити координацію заходів щодо сприяння Луцькому об’єднаному міському військовому комісаріату в його діяльності з питань популяризації військової служби, відбору кандидатів на військову службу за контрактом, службу у військовому резерві та для вступу до вищих військових навчальних закладів.

2.  Управлінню освіти ( Гребенюк О.В.):

2.1. Забезпечити якісне вивчення предмету «Захист Вітчизни» у загальноосвітніх навчальних закладах міста.

2.2. Активізувати взаємодію з Луцьким об’єднаним міським  військовим комісаріатом у питаннях організації заходів військово-патріотичного виховання молоді, залучення ветеранів Збройних Сил України, Великої Вітчизняної війни, УПА  до проведення «уроків мужності», занять з предмету «Захист Вітчизни».

3. Управлінню охорони здоров’я (Кошель Ф.Г.) сприяти в організації та забезпеченні роботи позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії з медичного огляду кандидатів на військову службу за контрактом та службу у військовому резерві.

4.  Луцькому МВ УМВС України у Волинській області (Марчишак В.Ю.) надавати допомогу Луцькому об’єднаному міському  військовому комісаріатові у перевірці кандидатів на військову службу за контрактом щодо відсутності у них судимостей з видачею громадянам відповідних довідок.

5. Міському центру зайнятості (Неймарк Е.Л.) в установленому законодавством порядку:

5.1. Пропонувати громадянам, які перебувають на обліку, проходження військової служби за контрактом як перспективне робоче місце.

5.2. Сприяти представникам Луцького об’єднаного міського  військового комісаріату у проведенні заходів щодо залучення громадян до військової служби за контрактом та вступу до вищих військових навчальних закладів.

5.3. Щомісяця до 25 числа подавати в Луцький об’єднаний міський  військовий комісаріат графік ярмарків вакансій у центрі міської служби зайнятості на наступний місяць.

6.  Луцькому  об’єднаному міському  військовому комісаріату (Фальчук В.К.):

6.1. Відповідно до повноважень організувати в місті виконання визначених законодавчими та нормативно-правовими актами України завдань з відбору кандидатів на військову службу за контрактом, службу у військовому резерві та для вступу цивільної молоді до вищих військових навчальних закладів.

6.2. Забезпечити участь військовослужбовців військового комісаріату в заходах з військово-патріотичного виховання молоді та пропагування військової служби.

6.3. Про результати проведеної у 2014 році роботи щодо відбору кандидатів на військову службу за контрактом та службу у військовому резерві проінформувати мене до 15 грудня 2014 року.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови Кравчука С.Є.

 

 

Міський голова                                                                     Микола Романюк

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...