• Головна
 • Молодіжна Платформа оновила керівництво.
громадські організації
16:01, 18 січня 2014 р.

Молодіжна Платформа оновила керівництво.

громадські організації

У Луцьку 17 січня, о 18.00 год, відбулися вибори Голови СГО “Молодіжна платформа”.

Згідно зі Статутом організації, вибори проводять раз або двічі на рік. Участь у конференції взяли 23 особи, серед яких були громадські лідери м. Луцьк і представники громадських організцій-членів “Молодіжної платформи”.

Засідання розпочав чинний Голова СГО Захар Ткачук. У своєму звіті він вказав проекти і заходи, що вдалось реалізувати або допомогти у проведенні 2013 року, а саме: «Зробимо Луцьк чистим», «Молодіжний Міжнародний Форум», благодійна акція «Чужих дітей не буває», Нічні кіноперегляди у м. Луцьку та багато інших.

Під час заходу на обговорення було винесено питання щодо плану діяльності СГО в минулому та поточному роках. Заплановано провести моніторинг організацій-членів «Молодіжної платформи» задля виявлення т. з. «непокритих ділянок» у сфері громадської активності лучан; допомога громадським організаціям, які ще недостатньо розвинулись. Від Олега Лапковського надійшла пропозиція надалі брати до уваги рівень активності організацій в рамках партнерської співпраці у «Молодіжній платформі» та присутності на щотижневих засіданнях(зборах) організації.

Молодіжна Платформа оновила керівництво., фото-1

Цьогоріч були внесені корективи у процес проведення виборів: анонімним голосуванням обирали 10 членів правління, зі складу яких виносили на обговорення кандидатури осіб на заміщення посади Голови та його заступника. За результатами голосування до складу правління 2014 року увійшли:

 • Захар Ткачук (21 голос). (СГО “Молодіжна Платформа”)

 • Катерина Шкльода (20). (ГО “Зробимо Україну Чистою)

 • Володимир Бут-Гусаїм (19). (ВОГО “Твори Добро”)

 • Роман Вітюк (19). (ВОГО “Українська Народна Молодь”)

 • Сергій Шараєвський (16). (ГО “Територія 2.2″)

 • Олександр Швець. (ВМГО “ФРІ”)

 • Таня Сеник. (ВО “Пласт”)

 • Жора Потапчук (13). (БП “Чутливі Серця”)

 • Віта Семчук (13). (БФ “Молодь з Місією”)

 • Ірина Полєтуха (12) (СГО “Молодіжна Платформа” прес-секретар)

Десяту позицію розділили між собою Ігор Демковський («Ми+»), Олександр Швець та Ірина Полєтуха з однаковою кількістю голосів – 12.  У результаті додаткового голосування до складу правління було обрано Ірину Полєтуху (10 голосів). Олег Лапковський здійснив самовідвід на користь Тетяни Сеник – (однієї із керівників Пласту). Роман Перванчук зняв свою кандидатуру з виборів у члени правління на користь Ігоря Демковського чи Олександра Швеця. Набравши 10 голосів, останній увійшов в десятку керівників.

Головою СГО «Молодіжна платформа» було знову обрано Захара Ткачука, а його заступником – Катерину Шкльоду.

Молодіжна Платформа оновила керівництво., фото-2

«Щоразу звітно-виборча конференція організовується після завершення якогось грандіозного проекту. 2013 року такою подією для членів «Молодіжної платформи» був Міжнародний молодіжний форум у Луцьку», – зауважив Захар Ткачук. Збори новообраного правління вже заплановані на початок наступного тижня. У планах спілки провести моніторинг державних органів, що працюють із молоддю, виробити точну стратегію роботи на 14-й рік, вийти на рівень області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...