• Головна
  • Башкаленко надіється на підтримку волинської громади
14:03, 6 лютого 2014 р.

Башкаленко надіється на підтримку волинської громади

Він зазначив: "Я хочу подякувати президенту за довіру. Я добре усвідомлюю усю повноту відповідальності, докладу максимум зусиль для того, щоб виконати поставлені завдання. Головне з них – забезпечити мир і спокій в регіоні. Я сказав президенту, що волиняни завжди були мудрі, виважені і толерантні. Я впевнений, що далі так і буде, і всі питання, які будуть виникати між нами, ми будемо вирішувати тільки за столом переговорів, а найбільший шум, який буде на Волині, буде від баштових кранів та будівельних майданчиків. Я хочу подякувати Вам, Борисе Петровичу, за розуміння, підтримку та хорошу управлінську школу".

Також, Олександр Башкаленко розповів про своє спілкування з Борисом Клімчуком: "Мало хто знає, але останнім часом ми дуже багато спілкуємося з Борисом Петровичем і спілкування триває годинами". Новий голова запевнив, що Клімчук політичний діяч і його ще оцінить громада. Адже нові плани екс-голови пов'язані лише "з майбутнім Волині" і він залишиться поруч з волинянами.

Башкаленко не забув  подякував усій свої "команді" та висловив свої сподівання на підтримку волинської громади.

Не варто забувати про те, що під час заходу, під стінами будівлі тривав мітинг, учасники якого освистували нового голову ОДА і скандували - "Ганьба!" та "Банду-геть!"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...