15:02, 11 лютого 2014 р.

Дорогами Афганістану

"Дорогами Афганістану" -  називається виставка, яка відкрилася сьогодні у Волинському краєзнавчому музеї і присвячена вона 25-річчю з моменту виведення радянських військ з Афганістану.

На експозиції були представлені світлини та документи, а також матеріали з особистої колекції голови Волинської асоціації колекціонерів «Паритет» ветерана Афганської війни Анатолія Сєркова. 

Також, відвідувачі виставки мають можливість побачити унікальні особисті речі, фотографії та нагороди воїнів-афганців, які були вихідцями з Волині.

Також, окремий розділ присвячується культурі та релігії Афганістану: «Тут є і Біблія, і Коран – священна книга мусульман. Нам довелось воювати в ісламській країні, але з нами в окопах теж були мусульмани – такі, як і ми, радянські солдати. І атеїстів там не було – всі згадували Бога, молились, згадували батьків», – поділився спогадами Анатолій Сєрков.

Відображали на виставці і сучасну діяльність громадських організацій ветеранів війни в Афганістані, мистецькі роботи, конверти та атрибутику, присвячені цій війні. 

Є розділ, який присвячується волинському письменнику Василю Слапчуку, який також був учасником  війни в Афганістані.

Луцький поет і колишній керівник міського підприємства електротранспорту Володимир Марушкін зачитав кілька поезій, присвячених війні.

Варто пам'ятати,  що на війні в Афганістані загинув і брат директора Волинського краєзнавчого музею Анатолія Силюка – Василь. Анатолій Сєрков вручив директору музею орден, присвячений 25-річчю виведення радянських військ з Афганістану.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...