• Головна
  • Молодий Луцький художник присвятив свої роботи темі Євромайдану
12:00, 13 лютого 2014 р.

Молодий Луцький художник присвятив свої роботи темі Євромайдану

Молодий і талановитий український художник з Луцька,  присвятив свої роботи тим, хто стали жертвами насильства з боку влади.

Сергій Радкевич народився у місті Луцьк 1 листопада 1987 року. Закінчив Львівську національну академію мистецтв (відділ живопису). Брав участь у створенні мозаїчного панно у церкві Різдва Богородиці у місті Львів.

Одна з картин Сергія називається  "Упокій" (2014), яка зараз знаходиться у львівській галереї "Дзиґа". За його словами, вона засуджує направлену та зумисну агресію супроти людського тіла, а також підкреслює абсурдність використання "людей-цілей" у військових навчаннях, адже вони, будучи неживими, несуть в собі ознаки живих суб’єктів і згодом перетворюються на реальних жертв. Розпис “Упокій” створено у спомин про тих, хто постраждав від свідомого насильства з боку влади.

sergi__radkevich-upoki_dziga2014


В основу картини 
закладено спрощений силует і портрет, який раніше висікався на надгробних плитах у Вірменії, а також погрудну військову ціль. Ця робота переходить з горизонтальної площини надгробної плити у вертикальну, стаючи розписом, що зображає сучасного православного мученика. 
Ще одна картина називається 
"Сергій Нігоян. Вірменський мотив.Упокій". Вона присвячена Сергію Нігояну, який загинув під час сутичок на вулиці Грушевського у Києві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...