• Головна
  • Чи лікуватиметься Башкаленко за кордоном?
11:10, 28 лютого 2014 р.

Чи лікуватиметься Башкаленко за кордоном?

У молдовській автономії Гагаузії запропонували прийняти на реабілітацію 10 українських «беркутівців» і екс-губернатора Волині.

Лист з пропозицією голова Гагаузії Михайло Формузал направив представнику автономії в Україні Василю Келіогло, – повідомляє прес-служба голови регіону.

Гагаузія готова прийняти на реабілітацію 10 «беркутівців», які постраждали під час сутичок у Києві. Також курс реабілітації запропонували колишньому голові Волинської облдержадміністрації Олександру Башкаленку.

Текст листа голови Гагаузії до представника автономії в Україні Василя Келіогло подаємо без змін:

«Уважаемый Василий Григорьевич!

Настоящим свидетельствую Вам своё уважение и, в свете последних политических событий в дружественной нам стране, прошу передать руководству Министерства внутренних дел Республики Украина о готовности АТО Гагаузия принять на реабилитацию 10-х сотрудников специализированного подразделения «Беркут», пострадавших в ходе столкновений в январе-феврале 2014 г. в г. Киев.

Одновременно прошу предложить экс-губернатору Волынской области г-ну Александру Башкаленко прохождение курса реабилитации в Гагаузской автономии. 

Гагаузкий народ всегда готов протянуть руку помощи дружественной стране и братскому украинскому народу и выражает надежду на скорейшее урегулирование политической ситуации в стране во благо всего населения Республики Украина.

С уважением, 

Глава (Башкан)
Гагаузии (Гагауз Ери) М. Формузал»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#башкаленко #беркут #волинь #луцьк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...