• Головна
  • Чому Майї Москвич запропонували посаду прокурора Волині?
14:30, 28 лютого 2014 р.

Чому Майї Москвич запропонували посаду прокурора Волині?

Сьогодні, під час прес-конференції Самооборони Майдану обговорювали заяву, з якою вчора, 27 лютого звернувся Правий сектор, Волинська самооборона Майдану та Волинський Автомайдан, в якій вони представили народу свої пропозиції щодо кандидатур на посади очільників обласних державних структур. 

Великий резонанс викликав той факт, що посаду Обласного прокурора запропонували 23-річній Майї Москвич, яка є головою Всеукраїнської громадської організації "Національний альянс".

"Це просто був подразник для політичних партій, які вже на наступний день почали цю тему обговорювати та задавати нам питання. Це зробили для того, щоб не було ситуації на зразок: "Ми прокинулися в понеділок і нам сказали, хто у нас новий губернатор, хто начальник міліції, прокурор та керівник СБУ" - заявив начальник Штабу Самооборони Майдану на Волині Андрій Хведчак.

Стосовно Майї Москвич, то начальник Самооборони пояснив це так: "Ми запропонували на посаду прокурора Волинської області Майю Москвич, тому що вона має досвід у спілкуванні з прокуратурою за останні місяці. Але є закон, згідно з яким керівником прокуратури області може бути людина, яка пропрацювала на посаді прокурора не менше 10 років. Ми розуміємо, що вона за існуючими нормами законодавства не може посісти цю посаду" - заявив Андрій Хведчак.

Ігор Гузь запропонував для початку ознайомити з кондидатурами учасників процесу, потім оприлюднити прізвища народу під час віча. І додав, що він проти того, щоб рішення стосовно призначення керівників області приймали в Києві.

Стосовно вчорашньої заяви він зізнався, що вона була спонтанною та мала на меті викликати резонанс та обговорення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#самооборона #гузь #москвич
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...