• Головна
  • Хто очолить управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА?
Фото
13:58, 1 квітня 2014 р.

Хто очолить управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА?

Фото

Сьогодні, 1 квітня в овальній залі облради відбулось громадське слухання щодо обговорення кандидатур на посаду начальника управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації. Серед претендентів на посаду - Карнаухова Галина - теперішній керівник управління та Шевчук Андрій - президент Федерації веслування Волині.

Першій слово надали Галині Карнауховій, яка повідомила про те, що мета її виступу - це не спроба зарекомендувати себе із кращої сторони чи доводити, що вона достойна посади керівника управління. Натомість, вона заявила, що ще 28 березня заступник голови Волинської ОДА Роман Карпюк попросив її написати заяву про звільнення. "Як людина може бути представлена на посаду, якщо її змусили написати заяву" - обурювались люди, які були присутні на слуханні.

Також Галина Карнаухова зазначила, що немає ніякого сенсу захищати свою кандидатуру на посаду начальника управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації, адже "все уже давно вирішено".

Громадськість у більшій своїй кількості підтримала пані Карнаухову та пропонувала їй забрати свою заяву про звільнення назад. Адже громада задоволена результатами роботи нинішнього керівника управління і хоче бачити її на цій посаді і в подальшому. В свою чергу,  жінка категорично відмовлялась від пропонованої посади, мотивуючи це тим, що на неї і так вилили достатньо бруду і звинуватили у махінаціях, до яких вона немає жодного відношення.

Наступний претендент - Андрій Шевчук - голова обласної Федерації веслування. До нього у громади було дуже багато запитань, на які він не завжди міг дати відповідь. Він обіцяв порадитись із спеціалістами, розібратись у ситуації детальніше, регулярно зустрічатись із представниками громадських організацій та встановити механізм прозорості у розподілі коштів між спортивними школами.

Також Андрій Шевчук обіцяв не допускати політичного впливу на управління молоді та спорту, запевняючи що він людина вільна та принципова.

Проте, слухаючи виступ та відповіді пана Шевчука, громада прийшла до висновку, що він хороший спортсмен і професіонал своєї справи, але  дуже вузько бачить ряд проблем та не володіє ситуацією, що стосуються спорту на Волині.

В кінці обговорення кожен бажаючий мав шанс висловити свою думку стосовно обох кандидатур та поділитися своїм баченням розвитку спорту на Волині.

Заступник голови ОДА Роман Карпюк підвів підсумки громадського обговорення та зазначив, що кандидатура Андрія Шевчука поки що остаточно не затверджена. Також, до 4 квітня кожен бажаючий має шанс подати заявку на заміщення посади начальника управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації.

Хто очолить управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА?, фото-1

aLfXuntlWjU

rYW0lvQgrLA

rT9Tbv8MFvQ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#громадське слухання #луцьк #волинь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...