• Головна
  • Що волинська громада просить у Турчинова та Яценюка?
16:02, 2 квітня 2014 р.

Що волинська громада просить у Турчинова та Яценюка?

Громадські середовища Волині закликають враховувати їх думку у призначенні головного міліціонера області.  З приводу цього сьогодні, 2 квітня, в УМВС у Волинській області на ім'я в.о. Президента України Олександра Турчинова та прем'єр-міністра Арсенія Яценюка було передане звернення.

Текст звернення (без правок):

в.о. Президента України

Турчинову Олександру Валентиновичу

Прем’єр-міністру України

Яценюку Арсенію Петровичу

від громадськості Волинської області

ЗВЕРНЕННЯ

Шановні Олександре Валентиновичу та Арсенію Петровичу, громадськість Волинської області глибоко обурена ситуацією, що склалась із призначенням керівника УМВС у Волинській області та діями міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Нагадаємо, ще 9 березня 2014 року, не зважаючи на різке несприйняття громадою та всупереч результатам громадського обговорення, міністр Аваков призначив очільником Волинського обласного управління міліції Віктора Швидкого. Внаслідок рішучих акцій протесту Віктор Швидкий написав рапорт на звільнення, справедливо мотивуючи це необхідністю зняття суспільної напруги.

Однак міністр Аваков не почув голосу народу і не звільнив В.Швидкого з посади керівника Волинської міліції. Так, нещодавно В.Швидкий фактично повернувся до роботи у правоохоронному органі, що є вкрай неприпустимим і веде до ескалації напруження.

Громадськість Волині виступає категорично проти перебування Віктора Швидкого на посаді керівника УМВС у Волинській області чи його можливого перепризначення.

Ми наголошуємо, що дії Міністра Авакова вже призвели до суспільного збурення при призначенні цієї одіозної особи на початку березня 2014 року. Затягування із звільненням В.Швидкого веде до протистояння в суспільстві. Думка громади ігнорується як В.Швидким, так і міністром Аваковим.

Додамо, що на посаду керівника обласної міліції є інші кандидатури, які пройшли громадські слухання та отримали більше схвалення серед громади області. Більше про це можна дізнатися у резолюції громадських слухань, прийнятої нами. (додається).

Громадськість Волинської області наполегливо просить Вас втрутитись у ситуацію і припинити свідоме чи несвідоме розгойдування ситуації в області, що має місце з боку міністра Авакова та патронованого ним В.Швидкого.

Пам’ятайте про те, що відповідно до Конституції України «єдиним джерелом влади в Україні є народ», а отже Вам потрібно зважати на думку цього народу, оскільки Ви, зокрема, є його представниками.

Запевняємо Вас, що готові вдатися до найрішучіших кроків у відстоюванні принципів і ідей Майдану у даному конкретному випадку та вцілому.

Слава Україні! Героям слава!

Під зверненням підписалися:

Обласна організація «Міжнародна Асоціація ветеранів УБОЗу»;
ГО «Ніхто крім нас»;
Волинське відділення ГО «Об’єднання ветеранів розвідки України»;
Обласна організація Асоціація «Бізнес Волинь»;
Політична партія «Удар»;
Козацьке стрілецьке братство;
Федерація боксу Волині;
Федерація важкої атлетики Волині;
«Правий сектор» Волині;
ВМГО «Національний Альянс»;
«Автомайдан України»;
«Самооборона Волині»;
«Спілка ветеранів Афганістану»;

Громадський сектор Волині

Що волинська громада просить у Турчинова та Яценюка?, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#звернення #турчинов #яценюк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...