• Головна
  • Для чого Павло Данильчук зустрічався з представниками ОБСЄ?
10:51, 9 квітня 2014 р.

Для чого Павло Данильчук зустрічався з представниками ОБСЄ?

У вівторок, 8 квітня представники місії ОБСЄ зі спостереженням за виборами, а саме довгострокові спостерігачі Пер Горан Віік та Колумбус Ігбоанусі, поспілкувалися із лідером Правого сектора Волині Павлом Данильчуком.

Павло Данильчук повідомив, що зараз ця місія працює по всіх регіонах і має представників у кожному з ним, на Волині це Пер Горан Віік і Колумбус Ігбоанусі. Вони зустрічаються з представниками політичних сил, які беруть участь у виборчих перегонах. Лідер поділився, що представники цікавилися баченням Правого сектору та передвиборчою програмою.

Основне завдання місії - здійснення оцінки виборчого процесу з точки зору його відповідності усім міжнародним стандартам. Спостерігачі проаналізують законодавчу базу та її виконання, роботу органів, відповідальних за управляння виборчим процесом, а також відповідних державних органів, заходи у рамках передвиборчої агітації, процес висвітлення у ЗМІ та розв’язання виборчих суперечок.

У день голосування спостерігачі будуть присутні під час відкриття виборчих дільниць, процесу голосування, підрахування бюлетенів та встановлення підсумків голосування. У день голосування ОБСЄ/БДІПЛ поєднає зусилля з делегаціями Парламентської асамблеї ОБСЄ та іншими парламентськими інституціями.

Місія ОБСЄ/БДІПЛ зі спостереження за виборами та Координатор проектів ОБСЄ в Україні працюють незалежно та виконують окремі власні завдання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#правий сектор волині #павло данильчук #волинь #луцьк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...