• Головна
  • Мобілізованим працівникам Волиньгазу збережуть робочі місця та зарплату
14:35, 16 квітня 2014 р.

Мобілізованим працівникам Волиньгазу збережуть робочі місця та зарплату

Набрали чинності законодавчі акти, згідно з якими за всіма мобілізованими працівниками будуть збережені робочі місця, посади та заробітна плата. ПАТ «Волиньгаз» забезпечить соцгарантії усім працівникам, які призвані до Збройних Сил України.

На сьогодні на військовій службі перебувають 18 співробітників компанії. Також для потреб Збройних сил України ПАТ «Волиньгаз» передало 5 транспортних засобів.

Трудова книжка працівників залишається на підприємстві, а після завершення особливого періоду (мобілізації) вони продовжать роботу на своїй посаді. Такий порядок закріплений у законодавстві з 1 квітня 2014 року (ЗУ № 1169-VII «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо забезпечення проведення мобілізації»). Однак, мобілізовані до 1 квітня теж можуть не хвилюватися і бути впевненими у завтрашньому дні – гарантії стосуються усіх призовників.

 «У нас працюють висококваліфіковані фахівці газової галузі, тож ми цінуємо кожного співробітника. Водночас ми з розумінням ставимося до громадянського обов’язку – захищати державу, тож ніхто з наших працівників не втратить свого робочого місця», - запевняє голова правління Мирослав Коротя.

 Попри складну політичну ситуацію, ПАТ «Волиньгаз» і надалі забезпечує безаварійне і безперебійне газопостачання в області. Робоче навантаження, що виникло в результаті мобілізації, розподілене між працюючими співробітниками, з дотримання умов колективного договору.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мобілізація #україна #луцьк #волиньгаз
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...