![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
09:16, 18 квітня 2014 р.
Волинянин - чемпіон України
Юрій Зубчук втретє став чемпіоном України з кікбоксингу. Змагання відбувалися у Броварах Київської області.
Так, ковельський спортсмен, майстер спорту міжнародного класу, віце-чемпіон світу та Європи, бронзовий призер ІІ Всесвітніх ігор з бойових мистецтв з французького боксу 2013 року Юрій Зубчук втретє став чемпіоном України з кікбоксингу у вазі 81 кг (розділ лоу-кік). Варто зауважити, що при цьому він не провів жодного поєдинку ‒ суперники відмовлялися виходити з ним у ринг.
Тепер ковельського спортсмена чекає чемпіонат Європи, що відбудеться 18-26 жовтня в іспанському Більбао, де розігруватимуть ліцензії на Всесвітні ігри з бойових мистецтв, які відбуватимуться у 2015 році.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...