• Головна
  • Катерина Ющенко нагородила луцький Палац учнівської молоді
10:20, 18 квітня 2014 р.

Катерина Ющенко нагородила луцький Палац учнівської молоді

У Києві відзначили переможців конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе», серед яких - луцький Палац учнівської молоді.

9 квітня в Києві у міському будинку вчителя відбувся Національний форум «Добро починається з тебе».

Форум є завершальним етапом Всеукраїнського конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе». Цього року конкурс відбувся всьоме, а участь у ньому взяло 289 дитячих і молодіжних благодійних проектів.

Проект «Дорогою добра» Палацу учнівської молоді за підсумками Національної конкурсної комісії був визнаним одним із найкращих серед 24 фіналістів і став призером конкурсу. 

Керівником проекту є Олена Балабаш (завідувачка відділом організаційно-масової роботи ПУМ), а представляти його їздила також культорганізатор закладу Вікторія Гонтар. Взяло участь у ньому 550 вихованців Палацу.

Проект привернув увагу педагогів та вихованців Палацу до долі дітей, які опиняються у складних життєвих ситуаціях. 

Катерина Ющенко особисто оголосила подяку Луцькому Палацу учнівської молоді за вагомий внесок у відродження і розвиток дитячих та молодіжних благодійних ініціатив. Палац був нагороджений дипломом Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» за зайняте ІІІ місце і отримав грошовий сертифікат в розмірі 1000 грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#палач учнівської молоді #луць #волинь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...