• Головна
  • У Луцьку з'явилась громадська ініціатива «Волинь за Петра Порошенка»
13:48, 18 квітня 2014 р.

У Луцьку з'явилась громадська ініціатива «Волинь за Петра Порошенка»

Про мету створення та напрямки подальшої діяльності громадської ініціативи «Волинь за Петра Порошенка» розповіли представники об’єднання у четвер, 17 квітня, під час прес-конференції у Луцьку.

Один з ініціаторів створення громадського об’єднання на Волині Володимир Бондар висловив своє переконання у тому, що глибокі системні зміни в нашій державі, в структурі влади, в свідомості людей повинні початися з суспільних рухів. Громадськість повинна стати рушієм системних змін та закласти підвалини майбутньої України. Одним з механізмів таких змін є вибори, до яких повинні долучитися у різний спосіб і волиняни. Саме тому активна частина населення ініціювала утворення об’єднання, яке у перспективі може стати посередницьким органом між майбутнім Президентом України та громадянським суспільством, що розвивається в середині держави.

За словами ініціаторів заходу, дана зустріч стала лише першим кроком на шляху формування масштабного діалогу між громадськістю та майбутньою владою. Ініціатори зустрічі поставили за мету повідомити про те, що таке об’єднання уже існує в інших містах, а відтепер долучитись до нього мають змогу і лучани.

Представлена громадська ініціатива носить коротку узагальнюючу назву «Волинь за Петра Порошенка». Дана структура не має на меті дублювати існуючі штабні структури, а буде працювати в напрямку налагодження комунікації між усіма, хто поділяє основні пункти програми кандидата у Президенти України Петра Порошенка – «Жити по новому».

Свою позицію на медіа-заході висловили керівники місцевих осередків громадської ініціативи. За словами координатора об’єднання у Нововолинську, депутата Волинської обласної ради Євгена Недищука, у місті, яке він представляє, уже відбулась презентація громадської ініціативи «Волинь за Петра Порошенка». В рамках заходу між активістами, які готові долучитися до спільної діяльності в рамках даного об’єднання, було підписано угоду про співпрацю. Ця угода стала початком налагодження зворотнього зв’язку між майбутньою владою та активною громадою. Координатор громадського об’єднання у Рожищенському районі, громадська діячка Інна Гайворонська розповіла про створення районного громадського комітету, який об’єднав активних представників 35 сіл.

Як переконують представники новоутвореного об’єднання «Волинь за Петра Порошенка», його діяльність не носитиме короткотерміновий характер. В рамках даної ініціативи й надалі планується проведення круглих столів та зустрічей в колективах і організаціях. Крім того, у перспективі планується утворення громадської ради, яка стане об’єднавчою ланкою між майбутнім Президентом та громадськістю.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#володимир бондар #петро порошенко #волинь медіа #луцьк #волинь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...