• Головна
  • Яких міліціонерів шукає Волинська Самооборона?
10:21, 22 квітня 2014 р.

Яких міліціонерів шукає Волинська Самооборона?

Волинська Самооборона Майдану проводитиме громадські слухання щодо кандидатів на посади керівників районних та міських відділів міліції. Відповідна процедура вже погоджена із обласним керівництвом правоохоронного відомства.

Так, було обрано пілотні райони для введення прозорого механізму призначення начальників відділів міліції. До числа пілотних районів увійшли: Турійський, Маневицький, Любомльський, Луцький та міста Луцьк, Володимир-Волинський, Ковель.

У Любомльському, Турійському, Маневицькому районах та місті Ковелі (з обслуговування міста Ковель та Ковельського району) відбудуться громадські слухання щодо кандидатур на посади керівників райвідділів, адже нині вони є без начальників. Після громадських слухань кандидатів буде розглядати кадрова комісія УМВС.

У містах Володимир-Волинський (з обслуговування міста Володимира-Волинського та Володимир-Волинського району), Луцьк та у Луцькому районі громадські слухання проходитимуть наявні начальники міліцейських відділків, а також буде можливість запропонувати кандидатури на їх заміщення.
Кваліфікаційні вимоги кандидата вказані 

Документи та анкета кандидата приймається до 16:00 22 квітня 2014 року на електронну пошту [email protected]  або приймаються в робочі дні з 9.00 до 18.00 управлінням кадрового забезпечення УМВС України у Волинській області. 
Телефони для довідок: 742106, 742435, 742032.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міліція #волинь #волинська самооборона майдану
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...